מצלמות אבטחה לבית

מצלמות אבטחה

מעוניינים במיגון מקסימאלי ובטחון במתחם הביתי שלכם, אך לא יודעים איזה סוג מצלמות אבטחה ביתיות ישרתו אתכם בצורה הטובה ביותר? יש לכם תקציב מוגדר לרכישת מצלמות אך לא בטוחים כי תוכלו לרכוש מצלמות אבטחה ביתיות איכותיות עם תקציב זה? תנו לנו לעזור לכם!

מצלמות אבטחה ביתיות – לא יקרות כבעבר

רבים עדיין סבורים כי מצלמות אבטחה והתקנתן הם עסק יקר המתאים בעיקר לעסקים וחברות. אם נכנסתם אל אתר זה קרוב לוודאי שהגעתם למסקנה כי הצורך שלכם במצלמות אלו גדול יותר מאשר העלות שלהם ובוודאי תשמחו לשמוע כי גם רכישתם אינו יקר כפי שהיה בעבר וכן התקנת מצלמות אבטחה הינה קלה ומאפשרת ממשק ידידותי למשתמש.

בעשור האחרון העלויות של מצלמות אבטחה הוזלו וזאת בעקבות ההוזלה של מצלמות אינטרנטיות וכניסתן של חברות רבות לשוק הצרכנים הפרטי. לפיכך, אם גם אתם מעוניינים לרכוש מצלמות אבטחה אלחוטיות או רגילות לבית על מנת לדעת בכל שלב מה קורה בו, ניתן לעשות זאת במחירים סבירים. מעוניינים לדעת האם השארתם את החלון פתוח? נעלתם את הדלת או האם הילדים מסתדרים בבית הגדול לבד. מצלמות אבטחה ביתיות יעזרו לכם לוודא כי אכן הכל בסדר עם הילדים ועם הבית. ישנן סוגים של מצלמות ולכן גם טווח המחירים הוא רחב ויכול לנוע בין 250 ₪ ל- 1250 ₪ פר מצלמה.

מצלמות אבטחה ביתיות – רכישה מושכלת

בחירה של מצלמות אבטחה ביתיות צריכות להיעשות תוך התאמה מלאה למבנה של חללי הבית ולצרכים של תושביו. הפרמטרים אותם יש לקחת בחשבון הם:

  • תקציב- החליטו מראש על התקציב אותו אתם מייעדים לרכישת מצלמות אבטחה. החלטה זו יכולה למקד את תהליך הבחירה ולהפוך אותו לתהליך יעיל ומהיר.
  • כמות- כאן תצטרכו להגיע להחלטה באם אתם מעוניינים להציב מצלמות בחלק הפנימי והחיצוני של הבית והאם אתם מעוניינים למקם מצלמה בכל חלל.
  • סוג- קיימים סוגים שונים של מצלמות אבטחה, ביניהם מצלמות סמויות, ממונעות, כיפה וכן מצלמות אבטחה אלחוטיות. ההמלצה היא להגדיר לבעל המקצוע מהם האזורים בהם אתם מעוניינים להתקין את המצלמות ובהתאם הם ימליצו לכם על מצלמות אבטחה עמידות בפני תנאי מזג האוויר וסוגים שונים של מצלמות התואמות את הדרישות התקציביות שלכם. בנוסף, חשוב להגדיר להם האם אתם מעוניינים במצלמות חבויות או גלויות.
  • שמע- אמרו לאנשי המקצוע האם אתם מעוניינים במצלמות אשר מאפשרות שמע או לא.

מצלמות אבטחה לבית – השכרת מצלמות

אם אינכם מעוניינים לרכוש מצלמות וזאת משום שאתם מעוניינים בכמות גדולה של מצלמות איכותיות ואינכם יכולים לעמוד בעלויות שלהן, בוודאי תשמחו לשמוע כי כיום ניתן לשכור מצלמות אבטחה לבית. כאן מדובר על מצלמות IP. היתרונות כאן רבים:

  • עלויות- העלות אינה גבוהה ואינכם צריכים להתחיל ולנהל משא ומתן על פריסת תשלומים עם החברה אשר מוכרת את המצלמות. כאן תדעו בדיוק מה עלות ההשכרה ותוכלו להפסיק את השירות בהתאם לתנאי החוזה עליו חתמתם.
  • התקנה ותחזוקה- אין אתם צריכים להתחיל ולדאוג להתקנת המצלמות וכן לתחזוקה שלכם. החברה המשכירה לכם את הציוד תדאג לאלו בעלות ההשכרה החודשית.
  • מקום- אין מגבלות של מקום בהקלטה ואינכם צריכים לדאוג שמא המצלמה קלטה רק שעה אחת מהלילה ולאו דווקא את השעה שבה התבצעה פריצה. כל החומרים נשמרים על שרתי החברה.
  • גישה- גישה מכל מקום בו יש מחשב או מכשיר סלולארי מחובר לרשת האינטרנט.
  • האטה- מספר אנשים יוכלו לצפות במקביל במתרחש בבית ולא תורגש האטה כלשהי.
  • חשוב לבדוק מראש מהי תקופת ההשכרה לה אתם מתחייבים (בדרך כלל מינימום שישה חודשים). העלות של כל מצלמה היא בסביבות ה- 30-40 ₪. התקנת מצלמות אבטחה נעשית על ידי החברה.

מעוניינים לדעת האם כדאי לרכוש או לשכור מצלמות אבטחה ביתיות? מעוניינים לדעת מהן המצלמות המתאימות ביותר לצרכים שלכם? השאירו את הפרטים שלכם והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *