סקירה על סורגים שקופים והיתרונות שלו מול הסורגים האחרים

סורגים שקופים

יותר ויותר אנשים בוחרים להתקין בבית או בעסק שלהם סורגים שקופיים במקום סורגי ברזל רגילים. הן בגלל שמבחינת עיצוב זה הרבה יותר מרשים והן בגלל האיכות שלהם. אנחנו יכולים למצוא סורגים שקופים זולים ברמה מאוד גבוהה, הן בכל מה שקשור לבטיחות והן בכל מה שקשור לאבטחה.

הרעיון של סורגים שקופים הוא, מדובר בסורגים שלא ניתן להבחין בהם. הם מותקנים על גבי החלונות, הם הרבה פחות בומבסטיים מסורגים רגילים, הם משתלבים בצורה יותר יפה בעיצוב של המקום ולכן הם גם נעימים יותר לעין, הן בכל מה שקשור לחזות חיצונית והן בכל מה שקשור לחזות פנימית.

קיימים שורה של הבדלים בין סורגים שקופים לרגילים, הראשון ביניהם הוא כאמור, עצם זה שסורגים מברזל אפשר לראות, הם משנים את כל העיצוב של המבנה. הם מוסיפים לו נפח, דבר שהוא לא תמיד נעים לעין. לעומת זאת, סורגים שקופים הם הרבה יותר פשוטים ונעימים לעין, הם שומרים על הבטיחות והאבטחה מבלי להרוס את העיצוב של חזית המבנה.

הבדל שני הוא בהתקנה, לוקח הרבה פחות זמן להתקין סורג שקוף על גבי החלון, מה עוד שזה גם יותר פשוט מאשר במקרה של סורג ברזל, לא צריך להתקין אותו על גבי קיר חיצוני. מאחר וההתקנה יותר פשוטה ומהירה, גם העלויות זולות יותר. אומנם סורגים שקופים נראים ונחשבים יוקרתיים יותר, אך מאחר וההתקנה היא מהירה יותר, ייתכן והעלויות ישתוו להתקנת סורגים רגילים.

צריך לומר שקיים הבדל אחד לרעת סורג שקוף והוא, שלהבדיל מסורג רגיל, הוא צובר אבק, הוא עלול להתלכלך, הוא עלול לדהות, ועל כן צריך לנקות את הסורגים לעיתים תכופות אחרת זה יוצר תחושה מאוד לא נעימה. צריך גם לזכור שסורג שקוף מושפע יותר, בכל מה שקשור לניקיון, מתנאי מזג האוויר מאשר סורג רגיל.

בסיכומו של דבר, מדובר על סורגים איכותיים ומרשימים מאוד, ועל כן אנחנו יכולים למצוא לא מעט מבנים, פרטיים ואחרים בהם משתמשים בסורגים מסוג זה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *